#1 2015-04-30 17:38:20

Shaidar
Administrator
Data rejestracji: 2015-02-13
Liczba postów: 55

Loot Filter

I Import filtra do gry

Żeby móc zobaczyć w grze opcję wyboru naszego filtra, najpierw musimy go stworzyć. Jeśli w odpowiednim folderze nie będzie pliku, opcja nie będzie widoczna.
1.Zapisujemy pobrany plik z gotowym filtrem lub tworzymy nowy (ja używam notatnika (; ) pod ścieżką Moje Dokumenty/My Games/Path of Exile (tak przy okazji, to właśnie tam znajdują się screeny z gry). Plik musi się znajdować tam, gdzie awakeningbeta_Config.ini

2.Plik powinien mieć format FILTER - zapisujemy go z rozszerzeniem .filter (NIE .Filter i NIE .FILTER!).

KL2xdsR.png

Po zapisaniu, typ pliku powinien zmienić się z "Dokument tekstowy" na Plik FILTER. Jeśli dalej widnieje tam "Dokument tekstowy", prawdopodobnie zrobiliście coś źle. Usuńcie ".txt". Być może musicie ustawić pokazywanie rozszerzeń plików.

RET3EVg.png
Jeśli zrobiliście wszystko prawidłowo, właściwości będą wyglądać tak.

3.Następnie w grze wybieramy Opcje UI i na samym dole mamy:

zSYVeB2.png

Klikamy Reload i jeśli pojawiła się nam wiadomość "Item Filter loaded succesfully", filtr jest już w grze i działa. Możemy mieć kilka filtrów w folderze i przełączać je w zależności od naszych postaci i preferencji.

Niektórzy użytkownicy notepad++ lub  VIM mieli problemy ze stworzeniem filtru, więc jeśli używacie któregoś z nich i coś jest nie tak, spróbujcie to wklepać do Notatnika, jeśli macie taką możliwość.I nasz news o filtrach.

Offline

Stopka

Forum oparte na FluxBB