#1 2017-09-11 17:53:10

xrsxrs
Nowy użytkownik
Data rejestracji: 2017-09-11
Liczba postów: 2

The Fall of Oriath jak zacząć?

Witam, proszę o pomoc; kiedyś skończyłem POE podstawkę włącznie z całym aktem IV; chciałbym zacząć grać w dodatek,ale jak włączam grę to jestem w akcie IV; czy żeby rozpocząć dodatek i nowe akty muszę jeszcze raz przejść cały akt IV ?

#2 2017-09-12 00:21:03

Shaidar
Administrator
Data rejestracji: 2015-02-13
Liczba postów: 52

Odp: The Fall of Oriath jak zacząć?

Jeśli interesuje cię fabuła gry, to najlepiej zacząć od początku, bo parę rzeczy się zmieniło i zakładam, że twoja postac ma wysoki poziom, a taka gra jest dosyć nudna ^^
Jeśli chcesz grac starą postacią, to zależy od zadania, na którym skończyłeś:

Characters that had previously completed The Ribbon Spool in Merciless difficulty will have automatically completed all mandatory quests in The Fall of Oriath, and have immediate access to maps. These characters will not have any of the quest rewards from the mandatory quests in Acts 5 through 10, but can receive them by talking to the questgivers. No side quests will be automatically completed, and existing characters will have to receive and complete these quests to obtain the quest rewards.

Any characters that had completed Act 4 in Normal but had not completed The Ribbon Spool in Merciless have been returned to the end of Act 4.

All characters that had completed the Deal with the Bandits quest in Act 2 Normal now have the Eramir reward of 2 passive skill points. All bandit rewards from Cruel and Merciless no longer exist.

Czyli jeśli nie doszedłeś do map, to przeniosło cię na koniec aktu 4. Czy musisz przejść cały akt, czy tylko zabić bossa, tego nie wiem, zależy co masz napisane w panelu zadań (U). Po zabiciu bossa 4 Aktu będzie już nowa zawartość, zaczynająca się od przejścia do 5 aktu w 4 Akcie, które znajduje się za Oyun.

#3 2017-09-12 11:00:16

xrsxrs
Nowy użytkownik
Data rejestracji: 2017-09-11
Liczba postów: 2

czyli w mieście IV aktu pojawi się przejście do V aktu? grałem na normalnym poziomie i kurcze zastanawiam się o co kaman z tym the ribbon spool, pewnie to przeszedłem skoro to było we wcześniejszych aktach; ap ropo zaczynania całej gry od nowa to na razie nie mam aż tyle czasu żeby to wszystko znowu przechodzić od początku, może kiedyś, wole od razu do dodatku i dopieścić starą postać.

#4 2017-09-12 16:55:55

Shaidar
Administrator
Data rejestracji: 2015-02-13
Liczba postów: 52

Ribbon Spool na Mercilessie (trzecim poziomie trudności) to był quest, który trzeba było zrobić, żeby odblokować mapy. Przejście tego na Normalu nic nie daje, bo nie odblokowywało to map.
Tak, w 4 Akcie jest nowa lokacja (The Ascent), na którą wchodzi się od strony Dialli i Oyun. Jeśli nie możesz w nią jeszcze wejść, to pewnie musisz jeszcze zabić Malachai albo porozmawiać z NPC. Ja dokładnie nie pamiętam, bo nie mam takiej postaci na Standardzie.

Stopka

Forum oparte na FluxBB