#21 2012-05-24 20:52:00

Foxeye
Beta Member
Data rejestracji: 2011-07-03
Liczba postów: 201

Odp: World of tanks

Fajfol napisał/a:

ostatnio powróciłem do gry. W garażu stoi JagdPanzIV (wymaksowany) oraz M3 Lee *wymaksowany).
W drzewku odkrytego mam Tigera II, VK3002DB, Sluggera, T-34-85 i KV-3.
Jak narazie gram tymi co mam w garażu, ze względu na mało kasy na Tigera II.

Tiger II to jedna z lepszych maszyn w boju smile chodź sam niestety obecnie mam tylko pancerną wersje Tygrysa (Tiger P, który w sumie nie jest taki zły, a sam widok rykoszetów po strzale wszelkich ISów niesamowity) generalnie grałem amerykańskimi ciężkimi, w sumie po tylu aktualizacjach i zmianach nadal odnalazłem swoją amerykańska maskotkę, a jest nią T110E - obecnie potężny czołg na każdą sytuację, bałem się że będzie to kolejne aluminium ale na szczęście jest wręcz przeciwnie, mobilność duża, pozwala na start rash'ować praktycznie w każdą stronę zatrzymując przeciwników, mam całkiem pokaźne statystyki na tym czołgu, 90% trafień itp.

Całe szczęście papierem okazały się francuskie czołgi big_smile chodź trzeba przyznać że w swojej lidze ARL jest całkiem dobrym czołgiem na kompanie, mam go wymaxowanego, statystyki też niezłe, ponad 70% wygranych itp.

Teraz czekam tylko na czołgi SPGs spod stajni francuskiej, ta artyleria może być dość ciekawa, a na pewno już wzrośnie efektywność bitew, jeśli będzie w stanie ostrzelać czołg nieprzyjaciela 6 pociskami z miejsca... będzie prawie jak w filmach, dodatkowo obrotowa wieżyczka? miodzio.

#22 2014-05-08 09:17:05

bloczyna
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-05-02
Liczba postów: 103

Odp: World of tanks

Myślę że  czołgi które wyjdą w War thunder pobiją world of tanks, tak jak zdeklasowali world of planes.

Stopka

Forum oparte na FluxBB